DEPILACE CUKROVOU PASTOU

 

Při depilaci cukrovou pastou pokožku očistíme nejen od nežádoucích chloupků, ale i od šupinek mrtvé kůže a drobných nečistot. Cukrová pasta se nanáší proti směru růstu chloupků a při odstraňování po směru růstu chloupky trháme i s kořínky. Tato metoda je šetrnější k přetržení chloupku při vytrhávání, méně náchylná k nežádoucím reakcím pokožky a déle vydrží ( 4-6 týdnů).

Jelikož je cukrová pasta čistě přírodní produkt, lze ji použít na depilaci jakékoliv části těla kromě pánských vousů.

Před depilací je nutné chloupky nechat dorůst do délky cca 5 mm. Tj zhruba 10 dní po holení. Pokud chloupky nejsou narostlé v dostatečné délce, depilace není efektivní. Chloupky na těle nerostou rovnoměrně. Některým nárůst trvá déle, některé rostou rychleji. Pokud nejdelší chloupky jsou v délce 5 mm a ještě nedorostlé chloupky měří 2 nebo 3 milimetry, tak tyto kraťoučké chloupky není možné odstranit. Zároveň není vhodné depilovat chloupky delší než 1 cm. Při této délce chloupků nanášení cukrové pasty nepříjemně tahá. Depilace není vhodná první dny menstrulace, při silnějším krvácení. Tělo může být v období menstrulace citlivějši, proto je nutné individuálně posoudit vhodnost depilace při mentrulaci, případně pár dní před očekávanou menstrulací.

Každý z nás je obdařen jinou rychlostí nárůstu chloupků. Pro informaci zde uvádím doby, po kterých přibližně klienti opakují depilaci: Brazilská depilace - 4-6 týdnů, lýtka 5-6 týdnů, stehna 6-7 týdnů, podpaží cca 2 týdny, záda 6-8 týdnů, ruce - 6-8 týdnů.

Vydržte 10 dnů bez holení a výsledek depilace Vás potěší!

Po depilaci je pleť ošetřena podepilačním přípravkem, který napomáhá zklidňovat podráždění kůže.

Cukrová pasta je omyvatelná vodou.

Depilace není vhodná při přecitlivělosti nebo poranění kůže, cukrovce, zánětech pokožky.

 

 


 

Brazilská depilace (intimní partie)        450 Kč

 

Třísla (bikiny)                                       150 Kč

 

Ostatní části těla                                  200 Kč/15min

 

Balíček 5 brazilských depilací              1.750 Kč

 

 

 

K brazilské depilaci náleží depilace podpaží ZDARMA

 

Ceny platné od dubna 2021