Zeštíhlující procedury

Anticelulitidní masáž termoaktivním krémem             40min/ 450 Kč

Intenzivní anticelulitidní masáž se zábalem                60min/ 730 Kč

Aktivační masáž termoaktivním krémem                     20min/ 250 Kč

Anticelulitidní masáže Tyto masáže pomáhají k odstranění tukových buněk, v nichž se usazují toxiny a vytvářejí uzlíky mezi kůží a svalstvem. Při výskytu celulitidy je důležité péči o tělo doplnit dostatečným pitným režimem a úpravou jídelníčku.

Kromě estetického vlivu působí anticelulitidní masáže velmi kladně na lidský organismus odstraňováním shluků tukových buněk, ve kterých jsou usazené toxiny a díky vazivovým vláknům, které je obalují vytvářejí uzlíky mezi kůží a svalstvem. Tyto se nejčastěji vyskytují v masírovaných částech těla, a to na stehnech, hýždích a na břiše.

Masáž je intenzivní, silná, provádíme zde soubor hmatů, které účině bojují proti celulitidě. Ale také zklidňujeme tělo lymfatickými hmnaty, které vedou k odvodu rozmasírovaných nečistot z těla. Masáž se provádí termoaktivním krémem nebo 4 - složkovým přípravkem, který byl speciálně vyvinut pro tento účel masáže italskou firmou Robeus. Krém obsahuje přírodní oleje a látky podporující odstraňování celulitidy a prokrvení pokožky.

Po dohodě je možné se zaměřit na jiné problematické partie - běžně se masáž provádí na nohou, bříšku a zadečku.

 

Kontraindikace masáží

Nádorové onemocnění, zánět, infekce, vysoká tepolota, infekční průjmy, onemocnění jater, onemocnění ledvin, porucha srdeční činnosti, těhotenství, nedostatečně léčený vysoký krevní tlak, křečové žíly, akutní ekzém, alergie, lupénka, hemofilie, poruchy srážlivosti krve, žlučníkové koliky, vředové choroby, otoky.  Pokud trpíte některými zdravotními obtížemi, je nutné vhodnost masáží konzultovat s ošetřujícím lékařem.