Zábalové procedury

 

Bylinný zábal - chladivý  Kč 390,- / 40 min

Zábal v gelu s vysokým obsahem biologicky aktivních látek, rostliných extraktů a silic.

Napomáhá k odstranění tzv. "těžkých nohou", povzbuzuje lymfatický systém.

Po zábalu není vhodné vystavovat ošetřenou pokožku přímému slunci.

Proceduru je možné doplnit o lymfatickou či regenerační masáž obličeje.

Skořicový zábal - hřejivý  Kč 390,- / 40 min

Aktivní složky přípravku pro tento zábal prohřívají a prokrvují pokožku. Tímto podporují látkovou výměnu, která se stará o vyčištění těla od nežádoucích polštářků v podkoží. V neposlední řadě zlepšuje krevní oběh a detoxikuje organismus.

Účinky této procedury zviditelní kombinace s lymfodrenáží, která ovlivňuje buněčný metabolismus . Pro dostatečný odvod nečistot z těla je nutné v den aplikace dostatečný pitný režim, což znamená alespoň 2,5 l tekutin. Nedoporučuje se černá káva, jelikož její účinky jsou opačné.

Na suchou, očištěnou pokožku stehen, zadečku, bříška a rukou je nanesen speciální skořicový přípravek, kompresně zabalen do igelitové folie pro rovnoměrné působení aktivních složek a ponechán v zábalu 30 minut. Zábal je vhodné doplnit krátkou aktivační masáží. Po této proceduře je vhodné zařadit sportovní aktivitu, nebo třeba svižnou procházku.

Po aplikaci skořicového zábalu není vhodné navštěvovat solárium, nebo se vystavovat přímému slunci.

Pro viditelnost účinku doporučujeme proceduru několikrát zopakovat. 

 

Parafínové zábaly - na dotaz

Kontraindikace:

Nádorové onemocnění, zánět, infekce, vysoká tepolota, infekční průjmy, onemocnění jater, onemocnění ledvin, porucha srdeční činnosti, těhotenství, nedostatečně léčený vysoký krevní tlak, křečové žíly, akutní ekzém, alergie, lupénka, hemofilie, poruchy srážlivosti krve, žlučníkové koliky, vředové choroby, otoky. Onkologické onemocnění, onemocnění srdce a krevního oběhu, zánětlivá a akutní onemocnění, alergie na složky přípravku, poranění a onemocnění pokožky, otoky, citlivost na teplo.

Pokud trpíte některými zdravotními obtížemi, je nutné vhodnost procedur konzultovat s ošetřujícím lékařem.