Relaxace

Kombinace tepla a jemných masážních hmatů velice intenzivně působí na uvolnění celého těla a navozuje duševní pohodu. Tyto procedury doporučujeme po ukončení pracovních povinností, kdy pocity z masáže mají dlouhodobý účinek.

Masáž svíčkou celotělová                                  50min/ 590 Kč

Nevšední relaxační masáž v sobě skrývá romantiku, hydrataci i regeneraci. Hebký "ztužený" olej z rořehřáté svíce vmasírováváme uvolňujícími pohyby do pokožky, která okamžitě příznivě reaguje na přírodní složky obsažené v masážní svíci. Zahřáté ingredience působí na pokožku jemně, ale intenzivně. Díky vynikající hydrataci masírovaných částí těla doporučujeme tuto masáž po sprchování, aby složky dodané tělu při masáži měly více času na doplnění všech přínosných látek do pokožky. Relaxaci u této masáže podporujeme i za tepla uvolněnými vonnými esencemi z masážní svíce.

Před započetím masáže s peelingem se provádí jemný peeling pro snazší vstřebání všech dodaných látek.

 

 

Ralaxační masáž celotělová                                                    50min/ 580 Kč

Jemnými, dlouhými tahy se tělo pomalu uvolňuje, masírovaný se „propadá“ do hlubších vrstev vnímání sebe sama a je přístupnější procesům, které byly vyvolány působením éterických olejů a navozením klidu a pohody.

Aromaterapeutická masáž je velice vhodná k uvolnění svalů, odstranění duševního napětí. Pomáhá odplavit stres a únavu, psychicky povzbudí.  Posiluje imunitu, při správném výběru je prevencí infekčních chorob a zánětů, stimuluje krevní oběh i lymfatický systém.

Aromamasáží je možné dosáhnout zmírnění otoků i podpoře trávicího systému.

Provádí se na celém těle, obličej, bříško a pod. nevyjímaje :)

Masáž lávovými kameny celková                      90min/ 890 Kč

Masáž lávovými kameny částečná                    50min/ 550 Kč

Za použití harmonie masážních technik a horkých kamenů dochází při této proceduře k hluboké relaxaci. Blahodárně působí na unavené svaly, klouby ale pomáhá i při revmatismu, stresu nebo nespavosti. Technika masáže se opírá o relaxační metodu vycházející z čínského učení o energetických drahách v lidském těle - meridiánů. Při masáži se zvyšuje počet červených i bílých krvinek a metabolismus. Není vhodné tuto masáž podstoupit při nesnášenlivosti tepla.

Masáž pravou čokoládou celková                     60min/ 790 Kč

Tato relaxační masáž se provádí pravou čokoládou, která je doplněna rostlinným olejem pro snazší skluz. Čokoláda příznivě ovlivňuje detoxikaci organismu, látkovou výměnu, omlazení pokožky, pružnost kůže a pomáhá redukovat strie. Z čokolády je do těla přenášena řada minerálů, aminokyselin a antioxidantů, které příznivě působí na lidský organismus.

Masírováním pravou čokoládou se vytváří endorfíny tzv. hormony štěstí, dodává tělu vitalitu a životní energii.

 

Indická masáž hlavy                                       20min/ 250 Kč

Indická masáž hlavy    250 Kč

Tato procedura je jemným a léčivým ošetřením hlavy, krku, ramen a horní části paží, která odstraňuje každodenní stres, případně bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, krku nebo šíji. Navozuje pocit duševní pohody a harmonie fyzické i psychické stránky organismu. Pomáhá odstraňovat psychickou únavu, podrážděnost, napětí, úzkost a deprese.

V dnešní době se s touto masáží v Indii setkáte nejen u holiče, ale i na plážích a tržištích. Děti zde dostávají tuto masáž 1-2x týdně za účelem dobrého zdraví již ve věku 3-6 let. V šesti letech se již sami učí technice této masáže a podílí se tím na každodenním chodu domácnosti.

 

Kontraindikace masáží

Nádorové onemocnění, zánět, infekce, vysoká tepolota, infekční průjmy, onemocnění jater, onemocnění ledvin, porucha srdeční činnosti, těhotenství, nedostatečně léčený vysoký krevní tlak, křečové žíly, akutní ekzém, alergie, lupénka, hemofilie, poruchy srážlivosti krve, žlučníkové koliky, vředové choroby, otoky.  Pokud trpíte některými zdravotními obtížemi, je nutné vhodnost masáží konzultovat s ošetřujícím lékařem.