Regenerace

Regenerační masáž částečná      25min/ 290 Kč

Regenerační masáž celková        60min/ 580 Kč

Procedura vhodná k uvolnění po námaze, při zatuhlosti nebo třeba k přípravě na sportovní výkon.

Masáž je asi nejstarším a nejjednodušším způsobem odplavení bolesti svalů a jejich uvolnění. Regenerační masáže slouží k obnově fyzických i duševních sil organismu, při čemž je možné sílu masáže přizpůsobit požadavkům klienta. Je možné masáž provádět jemně, relaxačně k uvolnění, nebo provést svižnější a pevnější masáž k přípravě na sportovní výkon. Případně se zaměřit na problematické partie.

Při masážích je zde použit výhradně přírodní olej, který nezanechává na těle mastný film, ale v průběhu masáže se příjemně vstřebává a pokožku hloubkově „promazává“. Také je možné použít masážní emulzi, která zvláčňuje pokožku a na těle nezanechává žádné stopy – kromě příjemné vůně.

Doteky při masáži přinášejí úlevu a navozují pohodu.

Masáž na židli         20min/ 230 Kč

- vhodné do podniků pro znovunačerpání sil zaměstnanců

- jako doplněk oslav a párty

- dodá novou energii a osvěží

- uvolňuje svalové napětí v oblasti zad, beder, paží, šíje a krku

Masáž pro děti 1-15 let               20min/ 190 Kč

Masáž je vhodná pro dětičky hyperaktivní ke sklidnění, nebo naopak pro dětičky až moc klidné k nastartování aktivity. Napomáhá při dysfunkcích, astmatu, podporuje rozvoj jemné motoriky, zvyšuje nebo snižuje svalový tonus. Vždy se masáž přizpůsobuje individuálním potřebám masírovaného.

Masáž trvá do 20 minut a pro dobré účinky na malé klienty je vhodná přitomnost doprovodu :-) .

 

Masáž klouzavou baňkou             20min/ 250 Kč

Masáž klouzavou baňkou výrazně uvolňuje zatuhlé svaly.

Reflexní masáž plosek nohou         40min/ 350 Kč

Regenerační masáž plosek nohou  30min/ 290Kč

Reflexní masáž plosky nohy   350 Kč

Tato procedura využívá reflexních vztahů na energetických drahách, které jsou v lidském organismu propojeny od plosek nohou až po mozek. Při stimulaci citlivých nervových zakončení na ploskách nohou (případně rukou) můžeme uvolnit napětí či blokády a pomoci tělu v nastartování samoléčebných procesů. Taktéž zde tělu napomáháme v posílení imunitního systěmu a přirozené detoxikaci. Mimojiné je tato masáž příjemným zážitkem pro chodidla, kterým jen málokdy dopřejeme tolik péče a odpočinku, kolik si "odpracují" :-)

 

 

Baňkování                                  20min/ 230 Kč

Baňkování   230 Kč

Baňkování výrazně uvolňuje svaly, popohání tok energie v těle a čistí organismus od toxických látek, které se usazují ve ztuhlých svalech. Ovlivňují pochody látkové výměny, lymfatického systému a stimulují imunitu organismu. Baňky se používají nejen k potlačování bolesti pohybového aparátu, ale i ke zmíznění vnitřních obtíží. Přikládat se dají téměř po celém těle, ale nejoblíbenější je aplikace na záda.

 

Peeling celého těla      30min     390Kč

Při této proceduře bude celé Vaše tělo ošetřeno peelingem. Pleť vyčistí od nežádoucích mrtvých šupinek kůže a zregeneruje. Procedura se neprovádí na obličeji a dekoltu. Peeling se smývá ve sprše.

Indikace k masážím

Regenerace organismu, obnova fyzických i duševních sil, před i po sportovním výkonu, degenerativní onemocnění kloubů (artróza), migrény, bolesti kříže, chronický revmatismus, syndromy: CC, CB, TH, LI, LS, chronický zánět průdušek, astma, chronická únava, nespavost, psychické potíže, stres, deprese, podrážděnost, pro rekonvalescenci při doléčování po úrazu nebo po závažném onemocnění. Detoxikace organismu.

Kontraindikace masáží

Nádorové onemocnění, zánět, infekce, vysoká tepolota, infekční průjmy, onemocnění jater, onemocnění ledvin, porucha srdeční činnosti, těhotenství, nedostatečně léčený vysoký krevní tlak, křečové žíly, akutní ekzém, alergie, lupénka, hemofilie, poruchy srážlivosti krve, žlučníkové koliky, vředové choroby, otoky.  Pokud trpíte některými zdravotními obtížemi, je nutné vhodnost masáží konzultovat s ošetřujícím lékařem.