Luxusní procedury

 

VENUŠE      Kč 1290,-/120 min

Celé Vaše tělo bude ošetřeno jemným peelingem, rukám a nohám dopřejete teplý parafínový zábal a celé tělo bude prohřáté a uvolněné teplou relaxační masáží. Teplá masáž se provádí jemnými a uvolňujícími masážními pohyby masážní svící jemné kompozice bambuckého másla, slunečnicového oleje, olivového oleje, přírodních výtažků a esenciálních olejů. Zbaví vaše tělo i mysl únavy a dodá vám novou energii. Zahřáté ingredience působí jemně, ale intenzivně na vaše tělo, které tak může vstřebat všechny potřebné minerály a hydratační látky. Je ideální pro regeneraci svalů, fyzioterapeutickou masáž i místo tělového mléka po koupeli :-)

 

ASKLÉPIOS      Kč 1590,-/990.-    130/80 min

 

      

Při variantě 120 minut bude celé Vaše tělo ošetřeno jemným peelingem, po kterém bude zabaleno do minerálního bahna z hlubin Mrtvého moře / černého jílu, které uvolňuje bolesti v zádech či kloubech a otevírá póry pro lepši prostoupení minerálů do kůže. Po očištění zábalového bahna bude provedena celotělová zvláčňující masáž emulzí nebo vonným olejem dle výběru.

Při variantě 80 minut bude celé Vaše tělo ošetřeno jemným peelingem připraveným z černého jílu, propracováno do těla ke vstřebání přínosných látek a po očistě funkčního materiálu promazáno zvláčňující emulzí či vonným olejem dle výběru.

Minerální bahno / černý jíl blahodárně působí při léčbě lupénky, ekzémů, revmatismu, akutních a chronických zánětech či bolestech pohybového aparátu. Působí účinně proti otokům. Je to přípravek 100% přírodního původu. Obsah minerálních látek a stopových prvků podporuje organismus ve vylučovacím procesu. Aktivuje se prokrvení a regenerační síly organismu.Bahení zábal eliminuje toxiny, stimuluje krevní a lymfatický oběh a zanechává pleť čistou a svěží.

 

 

NEFERTITI          Kč  1390,-/130 min

      

 

Celé Vaše tělo bude ošetřeno jemným peelingem, po kterém bude zabaleno do výživného zábalu z pravé čokolády, která dodává tělu vitamíny,

minerály,antioxidanty a řadu dalších, lidskému tělu prospěšných látek. Po tomto zábalu bude pokožka vyživená, příjemně vypnutá, svěží a rozzářená :-)

Nakonec si celé Vaše tělo užije masáž zvláčňující čokoládovou emulzí.

Kakao v čokoládě obsahuje antioxidanty, aminokyseliny a minerály. Zabraňuje pronikání volných radikálů a má harmonizující a jemně stimulující účinek. Luxusní terapie pravé čokolády má příznivý vliv na činnost srdce a podporuje detoxikaci.
Obsah Theobrominu v kakau je podobný kofeinu a ve svých účincích podporuje v lidském těle látkovou výměnu, antioxidanty působí proti stárnutí pokožky, vrátí kůži pružnost a pomáhá redukovat strie.
Při masáži nebo zábalu pravou čokoládou se vaše pokožka během několika minut zbaví zrohovatělé olupující se kůže, šupinek a vrásek. Masírováním pravou čokoládou se vytváří endorfíny tzv. hormony štěstí a získáváme vitalitu a životní energii.

Čokoláda pro masáže neobsahuje cukr !!!

Poznámka: 

Masáž celého těla zahrnuje nohy, hýždě, ruce, bříško, dekolt, obličej a záda.


Kontraidikace:

infekční onemocnění, horečka, nádorové onemocnění, onemocnění cév, výrazně vysoký nebo nízký krevní tlak, srdeční a oběhové potíže, křečové žíly.