Luxusní procedury

 

VENUŠE      Kč 1290,-/120 min

Celé Vaše tělo bude ošetřeno jemným peelingem, rukám a nohám dopřejete teplý parafínový zábal a celé tělo bude prohřáté a uvolněné teplou relaxační masáží. Teplá masáž se provádí jemnými a uvolňujícími masážními pohyby masážní svící jemné kompozice bambuckého másla, slunečnicového oleje, olivového oleje, přírodních výtažků a esenciálních olejů. Zbaví vaše tělo i mysl únavy a dodá vám novou energii. Zahřáté ingredience působí jemně, ale intenzivně na vaše tělo, které tak může vstřebat všechny potřebné minerály a hydratační látky. Je ideální pro regeneraci svalů, fyzioterapeutickou masáž i místo tělového mléka po koupeli :-)

 

ASKLÉPIOS      Kč 990.-    80 min

 

      

.

Celé Vaše tělo (obličej nevyjímaje) bude ošetřeno jemným peelingem připraveným z černého jílu, propracováno do těla ke vstřebání přínosných látek a po očistě funkčního materiálu promazáno olejem.

Černý jíl blahodárně působí při léčbě lupénky, ekzémů, revmatismu, akutních a chronických zánětech či bolestech pohybového aparátu. Působí účinně proti otokům. Je to přípravek 100% přírodního původu. Obsah minerálních látek a stopových prvků podporuje organismus ve vylučovacím procesu. Aktivuje se prokrvení a regenerační síly organismu.Bahení zábal eliminuje toxiny, stimuluje krevní a lymfatický oběh a zanechává pleť čistou a svěží.

 

 

NEFERTITI          Kč  990,-/ 80min

      

 

Celé Vaše tělo bude ošetřeno pravou čokoládou, zanecháno v zábalu pro vstřebání přínosných látek.

Po tomto zábalu bude pokožka vyživená, příjemně vypnutá, svěží a rozzářená :-)

Nakonec si celé Vaše tělo užije promazání přírodním olejem.

Kakao v čokoládě obsahuje antioxidanty, aminokyseliny a minerály. Zabraňuje pronikání volných radikálů a má harmonizující a jemně stimulující účinek. Luxusní terapie pravé čokolády má příznivý vliv na činnost srdce a podporuje detoxikaci.
Obsah Theobrominu v kakau je podobný kofeinu a ve svých účincích podporuje v lidském těle látkovou výměnu, antioxidanty působí proti stárnutí pokožky, vrátí kůži pružnost a pomáhá redukovat strie.
Při masáži nebo zábalu pravou čokoládou se vaše pokožka během několika minut zbaví zrohovatělé olupující se kůže a nežádoucích šupinek. Masírováním pravou čokoládou se vytváří endorfíny tzv. hormony štěstí a získáváme vitalitu a životní energii.

Čokoláda pro masáže neobsahuje cukr !!!

Poznámka: 

Masáž celého těla zahrnuje nohy, hýždě, ruce, bříško, dekolt, obličej a záda.

 

 

Ceny platné od dubna 2021


Kontraidikace:

infekční onemocnění, horečka, nádorové onemocnění, onemocnění cév, výrazně vysoký nebo nízký krevní tlak, srdeční a oběhové potíže, křečové žíly.